Specialister Produktion 1920

Medarbetare

Marcus Nonbye Tone White 555

”Välkommen till Nonbye – hur kan vi hjälpa dig?

Som företag kan vi inte existera utan kunder. Men vi kan inte heller skapa resultat utan kompetenta medarbetare, som i vardagen utgör bollplank, specialister och medmänniskor. Vi är alla en del av den dna som utgör Nonbye, och vi skapar våra team utifrån kund och uppgift.”

 

 

Marcus Nydén

CEO, Business Development Manager

Tel +46 79 074 22 24
marcus.nyden@nonbye.se

 

Per Nyqvist Malmoe Grey 360

Per Nyqvist

Key Account Manager

Tel +46 721 801 177
per@nonbye.se

Tobias Bohlin Gbg Grey 360

Tobias Bohlin

Key Account Manager 


Tel +46 765 105 119
tobias.bohlin@nonbye.se

Kenneth Spangholt Sthlm Grey 360

Kenneth Spangholt

Key Account Manager


Tel +46 765 10 51 57

kenneth.spangholt@nonbye.se

Ulf Sandborg Malmoe White 360

Ulf Sandborg

Projektchef Malmö


Tel +46 70 873 76 13
ulf.sandborg@nonbye.se

Magnus Feuk Gbg White 360

Magnus Feuk

Projektchef Göteborg


Tel +46 708 73 76 17
magnus.feuk@nonbye.se


Birgitta Abom Sthlm White 360

Birgitta Åbom

Projektchef Stockholm


Tel +46 765 10 51 08
birgitta.abom@nonbye.se

Rikard Turban Malmoe Grey 360

Rikard Turban

Projektledare


Tel +46 708 73 76 14
rikard.turban@nonbye.se

Ola Lindback Malmoe Grey 360

Ola Lindbäck

Projektledare


Tel +46 765 10 51 42
ola.lindback@nonbye.se

Jenny Wigren Malmoe Grey 360

Jenny Wigren

Projektledare


Tel +46 765 10 51 18
jenny.wigren@nonbye.se

Per Stenvall Gbg White 360

Per Stenvall

Projektledare


Tel +46 708 73 76 16
per.stenvall@nonbye.se

Anna Osterlind Gbg White 360

Anna Österlind

Projektledare


Tel +46 708 73 76 06
anna.osterlind@nonbye.se


Sara Olsson Gbg White 360

Sara Olsson

Projektledare


Mobil +46 707 670 419
sara@nonbye.se

Magnus _ring _vit _bakgrund

Magnus Olsson

Projektledare


Mobil +46 707 327 414

magnus@nonbye.se

Henrik Medynski Malmoe Grey 360

Henrik Medynski

Designer

Tel +46 765 10 51 47
henrik.medynski@nonbye.se

Roland Welander Gbg Grey 360

Roland Welander

Designer


Tel +46 765 10 51 51
roland.welander@nonbye.se

Caroline Kjellander Malmoe White 360

Caroline Kjellander

Ekonomi- och inköpsansvarig


Tel +46 765 10 51 06
caroline.kjellander@nonbye.se

NONBYE AB / MALMÖ


Hornyxegatan 14
213 76 Malmö

SE-556262-6472

+46 040 92 09 00

info@nonbye.se

Google maps

NONBYE AB / GÖTEBORG


Metodvägen 12
435 33 Mölnlycke

SE-556262-6472

+46 31 68 16 94

info@nonbye.se

Google maps

NONBYE AB / STOCKHOLM


Tellusborgsvägen 67
126 29 Hägersten

SE-556262-6472

+46 08 35 38 35

info@nonbye.se

Google maps